នៅពេលព្រឹកថ្ងៃទី២១ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២២ គណៈកម្មការ លោកគ្រូ អ្នកគ្រូ នៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង
បានប្រារព្ធកិច្ចប្រជុំបូកសរុបការងារអប់រំឆ្នំាសិក្សា២០២១-២០២២ និងតម្រង់ទិសការងារអប់រំឆ្នាំសិក្សាថ្មី ២០២២-២០២៣ ដោយមានលោកគ្រូ អ្នកគ្រូចូលរួមប្រមាណជាង ៦០០ នាក់ ក្រោមអធិបតីភាព អ្នកឧកញ៉ា វេជ្ជបណ្ឌិត គួច ម៉េងលី ស្ថាបនិក ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល និងអគ្គនាយកប្រតិបត្តិ
នៃក្រុមហ៊ុនម៉េងលី ជេ. គួច អេឌ្យូខេសិន។
បានប្រារព្ធកិច្ចប្រជុំបូកសរុបការងារអប់រំឆ្នំាសិក្សា២០២១-២០២២ និងតម្រង់ទិសការងារអប់រំឆ្នាំសិក្សាថ្មី ២០២២-២០២៣ ដោយមានលោកគ្រូ អ្នកគ្រូចូលរួមប្រមាណជាង ៦០០ នាក់ ក្រោមអធិបតីភាព អ្នកឧកញ៉ា វេជ្ជបណ្ឌិត គួច ម៉េងលី ស្ថាបនិក ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល និងអគ្គនាយកប្រតិបត្តិ នៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង។

On October 21, 2022, all committee members and teachers, approximately 600 participants, of American Intercon School attended the annual wrap-up meeting for the academic year 2021–2022 and the orientation meeting for the new academic year at Toul Kork campus. This important meeting was honorably attended by Nak Oknha Mengly J. Quach, MD, MPD, Founder, Chairman and CEO of the Mengly J. Quach Education.
On October 21, 2022, all committee members and teachers, approximately 600 participants, of American Intercon School attended the annual wrap-up meeting for the academic year 2021–2022 and the orientation meeting for the new academic year at Toul Kork campus. This important meeting was honorably attended by Nak Oknha Mengly J. Quach, MD, MPD, Founder, Chairman and CEO of the American Intercon School.