ប្រធានក្រុមកាមេរ៉ាសុវត្ថិភាពលោក សេក សំអាត គឺជាប្រធានក្រុមផ្នែកកាមេរ៉ាសុវត្ថិភាព នៃក្រុមហ៊ុន ម៉េងលី ជេ. គួច អេឌ្យូខេសិន ។ គាត់ចូលបម្រើការងារក្នុងក្រុមហ៊ុនអស់រយៈពេល ១៧ឆ្នាំមកហើយ ។ ក្នុងនាមជាបុគ្គលិកដែលមានបទពិសោធន៍យូរឆ្នាំនៃក្រុមហ៊ុនមួយរូប គាត់យល់ឃើញថា ផ្នែកកាមេរ៉ាសុវត្ថិភាពពិតជាបានចូលរួមចំណែកយ៉ាងសកម្មក្នុងការជួយពង្រឹងទៅលើគុណភាព វិន័យ និងសេវាកម្ម ដល់បុគ្គលិក លោកគ្រូ អ្នកគ្រូ រួមនិងសិស្សានុសិស្ស នៃក្រុមហ៊ុន ម៉េងលី ជេ. គួច អេឌ្យូខេសិន ដែលជាផ្នែកដ៏សំខាន់មួយមិនអាចខ្វះបាន។
លោកបានបញ្ចប់សញ្ញាបត្រធម្យមសិក្សាបឋមភូមិនៅឆ្នាំ២០០០ នៅវិទ្យាល័យ ជា ស៊ីម សន្ធរម៉ុក។ លោកបន្តការសិក្សាថ្នាក់វិទ្យាល័យនៅឆ្នាំ២០០៣។
លោកបានចូលបម្រើការងារដំបូង មានតួនាទីជាសន្តិសុខនៃសាលារៀន អន្តរទ្វីប អាមេរិកាំង នៅថ្ងៃទី១៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០០៦។ ដោយការខិតខំប្រឹងប្រែងបំពេញការងារយ៉ាងខ្ជាប់ខ្ជួនក្នុងតួនាទី លោកក៏ត្រូវបានគណៈកម្មការដំឡើងតួនាទីមកជា ប្រធានសន្តិសុខអគារនៅឆ្នាំ២០០៨។ ក្នុងឆ្នាំ២០១៤ លោកត្រូវបានផ្លាស់ប្តូរទៅកាន់ផ្នែកការិយាល័យត្រួតពិនិត្យអគារប្រចាំនៅមជ្ឈមណ្ឌលភាសា អេ អាយ អាយ សាខាទួលគោក។ ក្នុងការបំពេញមុខដំណែងនេះ លោកបានដើរតួយ៉ាងសំខាន់ទៅលើការត្រួតពិនិត្យ អគារ និងរាល់បញ្ហាទូទៅរបស់បុគ្គលិក ដែលជួយសម្រួលបញ្ហាផ្សេងៗ ឱ្យក្រុមហ៊ុនកាន់តែរីកចម្រើន។ ក្នុងកំឡុងឆ្នាំ២០១៦ លោកក៏ត្រូវបានគណៈគ្រប់គ្រងជាន់ខ្ពស់ បានដំឡើងតួនាទីទៅជា ប្រធានគ្រប់គ្រងសន្តិសុខប្រចាំសាខាចាក់អង្រែ។ ក្នុងឆ្នាំ២០១៦ ដដែល ដោយផ្នែកកាមេរ៉ាសុវត្ថិភាព ខ្វះប្រធានផ្នែក ដូចនេះគណៈគ្រប់គ្រងក៏ផ្ទេរលោកមកកាន់តួនាទីជា ប្រធានក្រុមផ្នែកកាមេរ៉ាសុវត្ថិភាពចាប់ពីពេលនោះមករហូតដល់បច្ចុប្បន្ន។
លោកបានប្តេជ្ញាចិត្តនឹងបន្តខិតខំប្រឹងប្រែងបំពេញការងារ ក៏ដូចជាចូលរួមចំណែកការពារសុវត្ថិភាពដល់ក្រុមហ៊ុនទាំងមូល ឱ្យមានភាពរីកចម្រើន និងមានកេរ្តិ៍ឈ្មោះកាន់តែល្បីខ្លាំងឡើងៗ។

Supervisor CCTVMr. Samath Sek is the Supervisor of CCTV of Mengly J. Quach Education. He has been with the company for 17 years. As an experienced employee of a company, he believes that the security camera sector has actively contributed to strengthening the quality of discipline and service to the staff, teachers and students of Mengly J. Quach Education, an important part, is indispensable.
He graduated from junior high school in 2000 at Chea Sim Santhor Mok High School. He continued his high school education in 2003.He first joined the American Intercon School as security on January 17, 2006. Due to his hard work in the role, he was promoted by the committee to head of building security in 2008. In 2014, he was transferred to the Building Inspection Office at the AII Language Center, Toul Kork Campus. In carrying out this position, he has played an important role in inspecting the building and all the general problems of the staff, which facilitates various issues for the company to grow.In 2016, he was also promoted by the senior management to the position of Security Manager at the Chak Angre Campus. In the same year, in 2016, due to the lack of a manager of CCTV, the management transferred him to the position of Supervisor of CCTV from then until now He is committed to continuing his hard work as well as contributing to the security of the entire company to grow and have a growing reputation.
Knowledge is great for every problem, look and analyze” “No matter how far the goal is, start from the first step, as long as you keep moving forward, you will reach the goal.”